ceník těhotenského focení

Ceník těhotenského focení exteriér/ interiér:

10 ks upravených fotografií v barevné variantě 3 000 Kč

možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 3 500 Kč

V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy fotografie nespadá úprava vlasů, nehtů, zeštíhlení postavy, nebo retuš tetovaček u dětí. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz 

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Možnost focení i v ateliéru. Focení probíhá max 30 minut. Možnost zapůjčení krásných těhotenských šatů. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-250 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. příplatek za dopravu je 8 Kč/km Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem. 

Vhodné oblečení: prosím nepodceňujte přípravu vhodného oblečení. Do exteriéru jsou vhodné pastelové barvy, žádné křiklavé barvy, nejsou vhodné nápisy. krásné jsou zemité barvy. Doporučuji rozepínací svetříky, tílka, šaty. Přikládám fotky stažené z pinterestu: