ceník rodinného focení

Ceník rodinného focení v exteriéru/ ateliéru :

10 ks upravených fotografií v barevné variantě  3 000 Kč

možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 3 500 Kč.

V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy fotografie nespadá retuš tetovaček u dítěte, zeštíhlení postavy, úprava vlasů nebo úprava laku na nehtech. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz 

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Možnost focení i v ateliéru. Focení  probíhá max 1 hodinu včetně nutných přestávek. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-7 let, šatů pro ženy. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-300 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. příplatek za dopravu je 8 Kč/km, do 20 km do Brna je doprava zdarma. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu, nebo sms. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem ihned po výběru fotek. DOkud platba není zaslána, na fotografiích nepracuji.

Vhodné oblečení: prosím nepodceňujte přípravu vhodného oblečení. Do exteriéru jsou vhodné pastelové barvy, žádné křiklavé barvy, nejsou vhodné nápisy. krásné jsou zemité barvy.