ceník newborn focení a miminek

Ceník newborn focení (novorozenci 0-14 den od narození) a miminek interiér/exteriér:

10 ks upravených fotografií v barevné variantě v plném rozlišení  4 000 Kč v ateliéru ( focení se starším sourozencem 4 500 Kč ). možnost dokoupit všechny snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek  4500 – 5 000 Kč.

u vás doma – 10 ks upravených fotografií v barevné variantě v plném rozlišení 4 500 Kč . možnost dokoupit všechny snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 5 000 Kč

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie 1 ks/250 Kč. V ceně úpravy máte retuš pupínků, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy fotografie nespadá úprava vlasů, úprava laku na nehtech, retuš tetovaček u staršího dítěte, zeštíhlení postavy. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky přes úschovnu. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo 

Fotím kdykoliv v týdnu,  o víkendu výjimečně, když to nejde jinak 😀 a to v Brně a jeho okolí.  Newborn focení neboli focení novorozenců (0-14 den od narození) probíhá max 2,5 hodiny včetně přestávek na kojení, přebalování a uspávání. Disponuji krásnými oblečky, čelenkami, čepičkami, košíky, šuplíky, kožešinami, wrapy, hračkami …. V balíčku máte mix fotografií – stylizované focení miminka a focení miminka s rodiči, sourozenci. Do týdne až 10-ti dnů od focení obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů cca  100-300 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. příplatek za dopravu je 8 Kč/km, do 20 km od Brna je doprava zdarma. Objednávat se můžete telefonicky nebo zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu zdenkabizova@gmail.com, sms.

Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky nad rámec balíčku pak bankovním převodem. Cena není ke smlouvání.