ceník mini focení (jarní,letní,podzimní a zimní akce)

 

5 ks upravených barevných fotografií v plném rozlišení 2 000 Kč (týká se pouze, když je vyhlášeno mini focení – jarní, letní, podzimní a zimní akce)

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie 1 ks/250 Kč. V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy fotografie nespadá retuš tetovaček u dětí, úprava vlasů nebo úprava laku na nehtech, zeštíhlení postavy. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz 

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí. Mini focení probíhá max 15 minut, pokud však máme dostatek fotek mohu ukončit focení i dříve. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-7 let, šatů pro ženy ….  Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů cca 100 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4 týdny od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. v případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší vhodný termín. Objednávat se můžete telefonicky nebo zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu, sms. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.

Vhodné oblečení: prosím nepodceňujte přípravu vhodného oblečení. Do exteriéru jsou vhodné pastelové barvy, žádné křiklavé barvy, nejsou vhodné nápisy. krásné jsou zemité barvy.