ceník focení žen v exteriéru

10 ks upravených fotografií pouze v barevné variantě v plném rozlišení 3 500 Kč

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie v plném rozlišení 1 ks/250 Kč. možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 4 000 Kč.

V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy fotografie nespadá úprava nehtů, dobarvování vlasů, zeštíhlení. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz 

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Možnost focení i v ateliéru. Focení probíhá 1-2 hodiny. včetně nutných přejezdů na místa focení. Možnost zapůjčení šatů. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu, sms. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.