ceník focení dětí

5 ks upravených barevných fotografií v plném rozlišení 2 000 Kč (týká se pouze, když je vyhlášeno mini focení – jarní, letní, podzimní a zimní akce)

10 ks upravených fotografií v barevné variantě v plném rozlišení 3 000 Kč

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie v plném rozlišení 1 ks/250 Kč. možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 3 500 Kč.

V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Do úpravy nespadá retuš tetovaček, úprava vlasů, úprava nehtů. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz 

 

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Možnost focení i v ateliéru. Focení dětí probíhá max 1 hodinu včetně nutných přestávek. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-7 let. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu,sms. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem. 

 

Vhodné oblečení: prosím nepodceňujte přípravu vhodného oblečení. Do exteriéru jsou vhodné pastelové barvy, žádné křiklavé barvy, nejsou vhodné nápisy. krásné jsou zemité barvy.