ceník těhotenského focení

Ceník těhotenského focení exteriér/ interiér:

10 ks upravených fotografií v barevné variantě 2 000 Kč

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie 1 ks/150 Kč. V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky přes úschovnu, na vyžádání mohu dodat na CD. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo firmu Dastax.

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Těhotenské focení probíhá max 1 hodinu včetně nutných přestávek. Možnost zapůjčení krásných těhotenských šatů. Do týdne obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky, kde budete mít Vaše skryté album s heslem. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4 týdny, v hlavní sezóně 6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení (od dubna do prosince). Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. Objednávat se můžete telefonicky nebo zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.

Vhodné oblečení: prosím nepodceňujte přípravu vhodného oblečení, jsem toho názoru, že kvalitní fotku dělá i vhodně zvolené oblečení. Do exteriéru jsou vhodné pastelové barvy, žádné křiklavé, nejsou vhodné nápisy. Doporučuji rozepínací svetříky, tílka, šaty. Přikládám fotky stažené z pinterestu: