ceník párového focení

5 ks upravených barevných fotografií v plném rozlišení 1 000 Kč (týká se pouze, když je vyhlášeno mini focení – jarní, letní, podzimní a zimní akce)

10 ks upravených fotografií v barevné variantě, 5 ks z toho i v černobílé variantě v plném rozlišení 2 000 Kč

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie 1 ks/100 Kč. V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky, na vyžádání mohu dodat na CD. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo firmu Dastax.

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma.  Rodinné focení probíhá max 1 hodinu včetně nutných přestávek na kojení, přebalování. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-5 let ….  Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes pixieset.com, kde budete mít Vaše skryté album s heslem. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.