ceník newborn focení a miminek

Ceník newborn focení (novorozenci 0-14 den od narození) a miminek interiér/exteriér:

10 ks upravených fotografií v barevné variantě v plném rozlišení  2 500 Kč (v ateliéru)

10 ks upravených fotografií v barevné variantě v plném rozlišení 3 000 Kč , u vás doma

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie 1 ks/150 Kč. V ceně úpravy máte retuš pupínků, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky přes úschovnu, na vyžádání mohu dodat na CD. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo firmu Dastax.

Fotím kdykoliv v týdnu,  o víkendu výjimečně, když to nejde jinak 😀 a to v Brně a jeho okolí.  Newborn focení neboli focení novorozenců (0-14 den od narození) probíhá 2-3 hodiny včetně přestávek na kojení, přebalování a uspávání. Disponuji krásnými oblečky, čelenkami, čepičkami, košíky, šuplíky, kožešinami, wrapy, hračkami …. V balíčku máte mix fotografií – stylizované focení miminka a focení miminka s rodiči,sourozenci. Do týdne až 14 dnů od focení obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky, kde budete mít Vaše skryté album s heslem. Vybíráte z náhledů cca  150 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4 týdny, v hlavní sezóně 6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. Neupravené fotografie a RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. Objednávat se můžete telefonicky nebo zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu zdenkabizova@gmail.com.

Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky nad rámec balíčku pak bankovním převodem. Cena není ke smlouvání.