ceník narozeninového focení

Ceník

10 ks upravených barevných fotografií v plném rozlišení 3 500 Kč 

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie v plném rozlišení 1 ks/250 Kč. možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 4 000 Kč.

Při Narozeninovém focení spolu ladíme aranž, tzn. jaké barvy balónků požadujete, volíte si sami maketu dortu, případně dort můžete mít vlastní.. domlouváme se na celkové scéně narozeninového focení. Balónky si pak dítě může odnést 😀  

V ceně úpravy máte základní retuš, úprava barev, retuše nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo firmu Dastax.

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V centru Brna. Focení narozenin probíhá max 1 hodinu včetně nutných přestávek. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-7 let. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. RAW neposkytuji. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.