ceník lifestyle focení

40 ks upravených fotografií pouze v barevné variantě v plném rozlišení 7 000 Kč a některé dle mého výběru i v čb variantě 

Nad rámec balíčku každá další upravená fotografie v plném rozlišení 1 ks/100 Kč. možnost dokoupit všechny neupravené snímky, které při fotografování vzniknou, za doplatek 3 500 Kč.

V ceně úpravy máte úprava barev, kontrast, ořez fotografie. Fotografie jsou dodávány ve formátu 2:3 a zasílány elektronicky. Tisk nezajišťuji, mohu však doporučit kvalitnífotky.cz nebo firmu Dastax.

Fotím kdykoliv v týdnu, jen výjimečně o víkendu. V Brně a jeho okolí nebo u Vás doma. Focení probíhá max 1 – 1,5 hodinu včetně nutných přestávek. Možnost zapůjčení krásných šatiček pro malé holčičky 0-7 let. Do týdne až 10-ti dnů obdržíte náhledy, které zasílám přes náhledovky. Vybíráte z náhledů 100-200 neupravených fotografií. Dodací lhůta vyhotovených fotografií je pak 4-6 týdnů od Vašeho výběru nikoliv od Vašeho focení. V případě mojí nemoci si vyhrazuji právo focení přeložit a navrhnout Vám jiný vhodný termín. V případě nepříznivého počasí, focení přesouváme na nejbližší možný termín. Příplatek za dopravu je 8 Kč/km. Do 20 km od Brna je doprava zdarma. Objednávat se můžete telefonicky případně zanecháním zprávy na fb stránce: Zdeňka Bížová fotografka, nebo na emailu. Platba za focení je splatná v den focení. Doplatek za fotky navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem.